Andrew Lermsider Consulting


≡ Menu

57 Test Automation Engineer вакансії в Ukraine 4 нові

Автоматизований метод тестування дозволить підвищити ефективність ведення бізнесу в різних галузях діяльності. Ви навчитеся з нуля створювати різні додатки, які самі будуть тестувати програмне забезпечення та надавати неоціненну допомогу в їх розробці та вдосконаленні. Цей курс щодо автоматизованого тестуванні програмного забезпечення за допомогою JavaScript, Playwright, Cypress, Jest, mocha, Selenium WebDriver, Postman і інших для веб-додатків. Саме ці фахівці тестують додатки, програмне забезпечення.

Щоб підписатися на нові вакансії з тегом «QA/QC» — натисніть напосилання, встановлюйте необхідні фільтри доти, поки не залишаться тільки відповідні вакансії, а потім натисніть тумблер «підписатися». В ІТ вже 5 років, 4 роки займаюся автоматизацією. Є досвід у написанні АРІ тестів і тестування навантаження (Scala + Gatling). В ІТ 7 років, з них 4 роки в автоматизації, у викладанні 2 роки.

QA Automation Engineer хто це

Навчання онлайн дозволить скоротити часові витрати і вчитися максимально ефективно. Ви вибираєте найбільш зручний час занять, а ми – оптимізуємо процес, роблячи основний упор на надання і відпрацювання практичних навичок і не витрачаючи дорогоцінний час на нудну теорію. Тільки важлива інформація в зручному для освоєння форматі, допомога в розумінні та освоєнні, спілкування в групі.

Senior QA Engineer

Розвивай свої IT-Скіл за допомогою ретельно продуманої гнучкою і актуальною програми. Автоматизовані тести мають вирішальне значення для скорочення витрат і швидкого релізу. Цей курс навчить вас, як автоматизовані тести приносять користь бізнесу, різні типи тестів, які можна створювати, і як вони вписуються в більш широкі бізнес-процеси. Найпростіші процедури тестування виконуються вручну.

QA Automation Engineer хто це

Завдання включають формування тестових груп , основні анотації, запуск тестів. Крім того, Міжнародний освітній проєкт ITEA допомагає з працевлаштуванням. До речі, спеціалісти з Automation QA в Україні нині заробляють в середньому близько $3000.

Навчання Automation QA

З нами ти опануєш потрібні навички і станеш крутим тестувальником. Якщо якась тема або завдання виявилися занадто складними, ти завжди можеш звернутися по допомогу до ментора — фахівця, який відповідає на запитання студентів в позаурочний час. Більшість фахівців із QA Automation мають досвід роботи QA-спеціалістами, і додатково – володіють навичками програмування. Досвід у ролі системного адміністратора чи support engineer зазвичай вважається перевагою при наймі.

Ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей і узгодження часу початку занять. Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java JUnit Selenium WebDriver Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а так само в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

QA Automation Engineer – це фахівець із забезпечення якості продукту, який тестує та перевіряє його за допомогою програмних засобів. Ця роль (рівень junior) вважається однією з найпоширеніших для початку роботи в ІТ кандидатами без досвіду та світчерами. Але не тільки – багатьом фахівцям подобається цей напрямок і вони будують кар’єру саме в ньому. QA automation інженер може отримувати на 50% більше, ніж тестувальник, який не пише автоматизацій, оскільки QA automation спеціалісти повинні мати навички розробки. Також на рівень заробітної плати впливає мова програмування / технології, наявність чи відсутність знань HTML, SQL, CSS. Наприклад, робота QA automation інженера зі знанням C# коштує дорожче, бо попит на таких спеціалістів високий.

Перша робота QA Engineer? З ITEA!

Якщо є плани затриматися тут надовго, то треба навчитися стежити за всіма трендами й новинами. Ми актуалізуємо навчальні програми відповідно до оновлень технологій, щоби студенти отримували Вакансія QA Automation Engineer тільки корисні знання. Після кожного вебінару ти отримаєш домашнє завдання для закріплення матеріалу. Усі пропущені уроки та домашні завдання до них будуть доступні в особистому кабінеті.

QA Automation Engineer хто це

Quality Assurance – це забезпечення якості коду на різних етапах розробки. Щоб зробити цей процес більш простим і легким, інженери AQA пишуть скрипти, які автоматично виконують потрібні тести і фіксують їх результати. В IT для розробника найважливіше — відповідати своїй професії та зазначеним навичкам. Велика роль відведена й soft skills, наявність або відсутність яких може стати ключовим фактором при влаштуванні на роботу. Автоматизоване тестування програмного забезпечення – одне з найбільш перспективних напрямків IT, спрямоване на скорочення виробничих витрат і збільшення швидкості релізу.

За відгуками знаю, що є непоганий курс на Prometheus про те, як почати в QA («Основи тестування програмного забезпечення» — прим. ред.). Хоча в мене жодного разу на інтерв’ю не питали про те, які курси я закінчила за спеціальністю чи які сертифікати маю. Увагу звертають все ж на знання, розуміння сфери, на досвід. https://wizardsdev.com/ Тому курси точно не варто сприймати як чарівну пігулку. Звісно, отримати відповідну спеціальність можна у вузах. Департамент QA Automation в ISsoft налічує 90 співробітників і веде десятки різнобічних проєктів у таких сферах, як Healthcare, Agriculture, IoT, Digital marketing, Fitness, Hosting і багатьох інших.

Junior QA Engineer

Хороший QA Engineer — на вагу золота в будь-якій компанії. І якщо мануальних тестувальників на ринку повно, то в автоматизації ти зможеш обрати компанію або проект до душі. Створюючи це сповіщення про вакансії, ви погоджуєтеся з Угодою про користування і Політикою конфіденційності LinkedIn.

  • Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.
  • За даними дослідників, серед роботодавців постійно зростає попит на таких фахівців, як інженери з автоматизації тестування – QA Automation.
  • Втім, якщо основне, що подобається в роботі, — це комунікація і взаємодія з людьми, тоді краще, певно, придивитись до інших професій.
  • Серед вимог – вміння розробляти алгоритми, знання процесів розробки та тестування ПЗ, базові знання мов програмування (наприклад, Java або C#), HTML/XML/XPath, SQL.
  • Розвивай свої IT-Скіл за допомогою ретельно продуманої гнучкою і актуальною програми.
  • Отримуйте сповіщення про нові Test Automation Engineer вакансії в Ukraine.

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи з сайтом. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie відповідно до Privacy Policy. QA інженер може вирости до техліда, тестліда, тімліда, QA Manager.

Не знаходиш вакансію своєї мрії?

QA інженерам дуже важливо бути присутніми на таких зустрічах, бо інші спеціалісти можуть не врахувати певні нюанси нашої роботи або ж ми в майбутньому можемо прогавити важливі моменти. Тут з’являється своя рутина — контроль результатів цих автотестів, їх коригування за потреби, налаштування та підтримка середовища виконання тестів. Чим важливіший і масштабніший є програмний продукт, тим більше ресурсів виділяють на перевірку його якості. Ви долучитесь до спільноти більш як 16 тисяч випускників ITEA і матимете доступ до матеріалів занять (протягом року вони зберігаються в особистому кабінеті). Серед безлічі IT-професій кожен може обрати ту, яка підходить і подобається найбільше. Кожному успішному кандидатові ми пропонуємо проєкти з автоматизації тестування web, mobile і desktop застосунків.

Після кількох років на одній позиції в компанії мені стало цікаво спробувати себе в девелопменті. Певний час було дуже захопливо, але потім я зрозуміла, що «ламати» мені подобається більше, ніж «будувати», і повернулася назад у тестування. Можливо під час війни завчасно на всякий випадок позбавитися такого співробітника і вірна дія, але взагалі ідея відміняти людину за фактом її підозри є ой якою небезпечною. У вас буде можливість проявити свої знання на практиці, постійно вирішувати складні завдання й бачити простір для самовдосконалення на наших проєктах. Якщо після першого заняття ти відчуєш, що цей курс не для тебе (наприклад, не підходить за складністю), то ми повернемо гроші.

Відгуки

В ході практичних занять та домашніх робіт будуть засвоєні всі основні питання по автоматизації тестування вебдодатків з використанням мови програмування Java. У нас у компанії багато досвідчених співробітників, які завжди готові допомогти колегам. Тому ви запросто зможете знайти людину, яка відповість на всі ваші запитання й поділиться досвідом. Також у компанії прийнято проводити внутрішні мітапи й хакатони, на яких ви зможете не тільки здобути знання, але застосувати свої й поділитися ними.

Підтвердити вашу адресу е-пошти, натисніть посилання й активувуйте сповіщення про вакансії. Якщо компанія дотримується певної методології розробки (наприклад Agile), необхідно розуміти її основні принципи. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Junior з комерційним досвідом роботи.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

| | |

© Copyright 2018 Andrew lermsider., All rights reserved